Čas na serveru 12:17:23

Milan Klimeš
Svatební sen

Id: 248306

Svatební sen

  •  / Svatební sen / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 78 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora

zobrazeno: 3216x

Vyvolávací cena:

26 500

Příhozy: 54