Čas na serveru 19:55:27

Milan Klimeš
Ticho

Id: 258603

Ticho

  •  / Ticho / Milan Klimeš
  •  / Ticho / Milan Klimeš
  •  / Ticho / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 65 x 45 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno

zobrazeno: 833x

Vyvolávací cena:
1 200