Čas na serveru 13:58:48

Milan Klimeš
Ty Já

Id: 15903

Ty Já

  •  / Ty Já / Milan Klimeš
  •  / Ty Já / Milan Klimeš
  •  / Ty Já / Milan Klimeš

olej/plátno, rozměr 39 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, olištováno, původní stav

zobrazeno: 1612x

Vyvolávací cena:

8.9.2016, 20:33:00

25.7.2016 19:39 1 500 Kč