Čas na serveru 15:57:34

Milan Klvaňa
Kompozice

Id: 1173

Kompozice

  •  / Kompozice / Milan Klvaňa
  •  / Kompozice / Milan Klvaňa
  •  / Kompozice / Milan Klvaňa
  •  / Kompozice / Milan Klvaňa

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 81 cm, nesignováno, malba mírně poškozena - protlačena, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora, původní stav

OPAKOVANÁ AUKCE!

zobrazeno: 2099x

Vyvolávací cena: