Čas na serveru 21:53:42

Milan Klvaňa
Náměstí Konečného v Brně

Id: 1561

Náměstí Konečného v Brně

  •  / Náměstí Konečného v Brně / Milan Klvaňa

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 1163x

Vyvolávací cena:

4 100