Čas na serveru 07:34:38

Milan Knížák
Abstraktní barvy

Id: 298401

Abstraktní barvy

  •  / Abstraktní barvy / Milan Knížák

tempera/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1619x

Vyvolávací cena:

9 000