Čas na serveru 01:07:26

Milan Knížák
Destroyed music

Id: 270124

Destroyed music

  •  / Destroyed music / Milan Knížák

umělecký předmět kombinované techniky, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

zobrazeno: 12555x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 82