Čas na serveru 23:44:46

Milan Knížák
Fuck The Cross

Id: 279003

Fuck The Cross

  •  / Fuck The Cross / Milan Knížák

koláž/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, popsáno v ploše, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2358x

Vyvolávací cena:

10 500