Čas na serveru 09:44:56

Milan Knížák
Hard Silver Flames

Id: 254718

Hard Silver Flames

  •  / Hard Silver Flames / Milan Knížák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, popsáno a datováno v ploše, značeno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1046x

Vyvolávací cena:
2 200

2 700