Čas na serveru 10:23:41

Milan Knížák
Karvinský kapr

Id: 458501

Karvinský kapr

  •  / Karvinský kapr / Milan Knížák

pastelka/propiska/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 452x

Vyvolávací cena:

16.10.2023, 21:28:00

3.10.2023 21:05 2 500 Kč