Čas na serveru 20:41:43

Milan Knížák
Love

Id: 248103

Love

  •  / Love / Milan Knížák
  •  / Love / Milan Knížák
  •  / Love / Milan Knížák

kombinovaná technika/malba/koláž/papír, rozměr listu 29,7 x 20,8 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 8774x

Vyvolávací cena:

23 000