Čas na serveru 03:22:42

Milan Knížák
Marilyn Monroe

Id: 210108

Marilyn Monroe

  •  / Marilyn Monroe / Milan Knížák

barevná tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2186x

Vyvolávací cena:

12 500

Příhozy: 53