Čas na serveru 18:50:15

Milan Knížák
První koncert

Id: 258505

První koncert

  •  / První koncert / Milan Knížák

kombinovaná technika/foto/koláž, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1199x

Vyvolávací cena:
2 800

7 500