Čas na serveru 13:07:50

Milan Knížák
Tuborg

Id: 241605

Tuborg

  •  / Tuborg / Milan Knížák
  •  / Tuborg / Milan Knížák
  •  / Tuborg / Milan Knížák

kresba/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4049x

Vyvolávací cena:

6 000