Čas na serveru 15:08:26

Milan Knížák
Venuše

Id: 410504

Venuše

  •  / Venuše / Milan Knížák
  •  / Venuše / Milan Knížák
  •  / Venuše / Milan Knížák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a datováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1274x

Vyvolávací cena:

7 000