Čas na serveru 01:13:02

Milan Knížák
Zlatá deska

Id: 270123

Zlatá deska

  •  / Zlatá deska / Milan Knížák

umělecký předmět, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1674x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 62