Čas na serveru 08:17:17

Milan Kraus
Ohře

Id: 69207

Ohře

  •  / Ohře / Milan Kraus
  •  / Ohře / Milan Kraus
  •  / Ohře / Milan Kraus
  •  / Ohře / Milan Kraus

olej/plátno, rozměr 59 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti drobně restaurováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 1793x

Vyvolávací cena:

3 600