Čas na serveru 06:32:00

Milan Kraus
U roubenky

Id: 209001

U roubenky

  •  / U roubenky / Milan Kraus
  •  / U roubenky / Milan Kraus
  •  / U roubenky / Milan Kraus

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:

4 300