Čas na serveru 14:40:59

Milan Laluha
Dvě babky

Id: 354201

Dvě babky

  •  / Dvě babky / Milan Laluha
  •  / Dvě babky / Milan Laluha
  •  / Dvě babky / Milan Laluha

olej/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, též na zadní straně včetně datace, rámováno

zobrazeno: 3908x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 69