Čas na serveru 11:25:21

Milan Laluha
Kompozice

Id: 32007

Kompozice

  •  / Kompozice / Milan Laluha
  •  / Kompozice / Milan Laluha
  •  / Kompozice / Milan Laluha

olej/karton, rozměr 17 x 23 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 2938x

Vyvolávací cena:
11 000

15 000