Čas na serveru 21:49:47

Milan Laluha
Mičinská kompozice

Id: 425302

Mičinská kompozice

  •  / Mičinská kompozice / Milan Laluha

olej/sololit, rozměr 25 x 25 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 3033x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 61