Čas na serveru 03:11:05

Milan Laluha
Sedící chlapec

Id: 49001

Sedící chlapec

  •  / Sedící chlapec / Milan Laluha

tužka/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, lehce pomačkaný papír, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2038x

Vyvolávací cena: