Čas na serveru 09:52:46

Milan Laluha
Strom Démon

Id: 2114

Strom Démon

  •  / Strom Démon / Milan Laluha

litografie/papír, č. 5/7, rozměr ve výřezu 40 x 25 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2709x

Vyvolávací cena:
1 800