Čas na serveru 11:38:25

Milan Laluha
Žena z Mičinej s nošou

Id: 395402

Žena z Mičinej s nošou

  •  / Žena z Mičinej s nošou / Milan Laluha

olej/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

zobrazeno: 2090x

Vyvolávací cena:

75 000