Čas na serveru 04:58:29

Milan Martinec
Pařížský motiv

Id: 913

Pařížský motiv

  •  / Pařížský motiv / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 75 cm, signováno vpravo dole Martinec, datováno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3257x

Vyvolávací cena:
7 500

22 000