Čas na serveru 20:01:30

Milan Martinec
Pařížský motiv

Id: 913

Pařížský motiv

  •  / Pařížský motiv / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr plátna 75 x 75 cm, signováno vpravo dole Martinec, datováno, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4278x

Vyvolávací cena:
7 500

22 000