Čas na serveru 05:33:29

Milan Martinec
Pohled na vesnici

Id: 160503

Pohled na vesnici

  •  / Pohled na vesnici / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr 76 x 94 cm, signováno vpravo dole, poškozené olištování, stav obrazu viz foto

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena: