Čas na serveru 04:57:50

Milan Martinec
Pražský motiv II.

Id: 165310

Pražský motiv II.

  •  / Pražský motiv II. / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, štítek na zadní straně, autorsky olištováno

zobrazeno: 4649x

Vyvolávací cena:

4 900