Čas na serveru 14:43:42

Milan Martinec
Slunečnice IV

Id: 378307

Slunečnice IV

  •  / Slunečnice IV / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozené původní olištování

zobrazeno: 1154x

Vyvolávací cena:

6 000