Čas na serveru 05:06:50

Milan Martinec
Vzpomínka na Paříž

Id: 240501

Vzpomínka na Paříž

  •  / Vzpomínka na Paříž / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr 62 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 10681x

Vyvolávací cena:
2 200

10 600