Čas na serveru 04:45:08

Milan Martinec
Zátiší se sklenicí

Id: 1503801

Zátiší se sklenicí

  •  / Zátiší se sklenicí / Milan Martinec

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 81, původní rámování, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2403x

Vyvolávací cena: