Čas na serveru 04:43:56

Milan Maur
V rytmu poletujících bělásků

Id: 1503206

V rytmu poletujících bělásků

  •  / V rytmu poletujících bělásků / Milan Maur

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 87 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena: