Čas na serveru 09:22:39

Milan Med
Balet

Id: 42210

Balet

  •  / Balet / Milan Med
  •  / Balet / Milan Med
  •  / Balet / Milan Med

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 43,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo

zobrazeno: 2360x

Vyvolávací cena:

1 900