Čas na serveru 06:14:29

Milan Med
Baletka

Id: 107804

Baletka

  •  / Baletka / Milan Med
  •  / Baletka / Milan Med
  •  / Baletka / Milan Med

pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

1 800