Čas na serveru 06:34:54

Milan Med
Baletky

Id: 34113

Baletky

  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med

olej/sololit, rozměr 39,5 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 97, drobné lokální oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1458x

Vyvolávací cena:

11 200