Čas na serveru 06:34:04

Milan Med
Baletky

Id: 83401

Baletky

  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med

olej/sololit, rozměr 40 x 80 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 97, novodobě rámováno, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1307x

Vyvolávací cena:

10 000