Čas na serveru 06:20:23

Milan Med
Baletky

Id: 107803

Baletky

  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med
  •  / Baletky / Milan Med

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2612x

Vyvolávací cena:

1 700