Čas na serveru 06:04:11

Milan Med
Tanec

Id: 42209

Tanec

  •  / Tanec / Milan Med
  •  / Tanec / Milan Med
  •  / Tanec / Milan Med

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1818x

Vyvolávací cena:

5.9.2016, 22:30:00

24.8.2016 14:59 1 500 Kč