Čas na serveru 08:03:07

Milan Müller
Nad tratí

Id: 1154

Nad tratí

  •  / Nad tratí / Milan Müller
  •  / Nad tratí / Milan Müller
  •  / Nad tratí / Milan Müller

olej/karton, rozměr 49,5 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1983, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1562x

Vyvolávací cena:

1 900