Čas na serveru 20:06:38

Milan Obrátil
Z Pěčína

Id: 1472

Z Pěčína

  •  / Z Pěčína / Milan Obrátil
  •  / Z Pěčína / Milan Obrátil
  •  / Z Pěčína / Milan Obrátil
  •  / Z Pěčína / Milan Obrátil

olejová tempera/vosk/plátno, rozměr 60 x 81 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2405x

Vyvolávací cena:
1 800

7 000