Čas na serveru 08:09:00

Milan Paštéka
Muž s koněm

Id: 331403

Muž s koněm

  •  / Muž s koněm / Milan Paštéka

tempera/papír, rozměr listu 17,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek Dr. Hany Vaškovičové CSc., jenž obraz konzultovala s E. Paštékovou, manželkou autora

zobrazeno: 1883x

Vyvolávací cena:

9 500