Čas na serveru 17:00:05

Milan Paštéka
Sedící dívka

Id: 264920

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka / Milan Paštéka

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 23 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:

8 000