Čas na serveru 03:48:11

Milan Ressel
Abstrakce

Id: 202216

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Milan Ressel
  •  / Abstrakce / Milan Ressel
  •  / Abstrakce / Milan Ressel

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 5401x

Vyvolávací cena:
500

13 000

Příhozy: 58