Čas na serveru 03:20:50

Milan Ressel
Město budoucnosti

Id: 202215

Město budoucnosti

  •  / Město budoucnosti / Milan Ressel

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 61,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 6052x

Vyvolávací cena:
500

9 000

Příhozy: 54