Čas na serveru 03:10:57

Milena Šimková-Elgrová
Blatiny na Vysočině

Id: 39103

Blatiny na Vysočině

  •  / Blatiny na Vysočině / Milena Šimková-Elgrová

olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:
800

1 600