Čas na serveru 03:12:56

Milena Šimková-Elgrová
Chaloupka pod lesem

Id: 133103

Chaloupka pod lesem

  •  / Chaloupka pod lesem / Milena Šimková-Elgrová

olej/plátno, rozměr 31 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:
500

500

16.5.2018, 19:39:00

6.5.2018 15:41 500 Kč