Čas na serveru 02:08:03

Milena Šimková-Elgrová
Stromy u cesty

Id: 133102

Stromy u cesty

  •  / Stromy u cesty / Milena Šimková-Elgrová

olej/plátno, rozměr 26 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu i na malbě

zobrazeno: 6695x

Vyvolávací cena:
500

800