Čas na serveru 10:11:55

Miloš Alexander Bazovský
Baroková krajina

Id: 290701

Baroková krajina

  •  / Baroková krajina / Miloš Alexander Bazovský

tempera/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 45,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně původní štítek, poškozený rám, poškozená pasparta, stav viz foto

zobrazeno: 7320x

Vyvolávací cena:
3 200

18 000