Čas na serveru 14:36:06

Miloš Alexander Bazovský
Humno pod horou

Id: 20905

Humno pod horou

  •  / Humno pod horou / Miloš Alexander Bazovský

hnědá rudka/papír, rozměr ve výřezu 39 x 24,7 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

zobrazeno: 2861x

Vyvolávací cena:

9 500