Čas na serveru 17:24:31

Miloš Bílý
V zimě na rybníce

Id: 74212

V zimě na rybníce

  •  / V zimě na rybníce / Miloš Bílý

olej/plátno, rozměr 61 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

1 300