Čas na serveru 16:55:51

Miloš Boria
Abstraktní motiv

Id: 183302

Abstraktní motiv

  •  / Abstraktní motiv / Miloš Boria

koláž/malba/plátno, rozměr 26 x 20 cm, autorsky značeno na zadní straně napínacího rámu, lokální oděrky v malbě, poškozený rám, obraz pochází z pozůstalosti autora

zobrazeno: 2543x

Vyvolávací cena:

23 100